Ana Sayfa > Okulumuz Hakkında

Gölbaşı Anaokulu

Telefon : 4167816626
Belgegeçer : 0
Eposta Göndermek için tıklayınız
WEB http://golbasianaokulu.meb.k12.tr
Adres : Mimar Sinan Mah. Nurettin Soykan Cad. No2
VİZYON : -Okul öncesi eğitimde ilgi ve sevginin merkezi olmak, - Çağdaş eğitim için gerekli tüm imkanları kullanmak, -Ülkemiz okul öncesi eğitiminde başarı ve projeye dayalı etkinlikler bakımından ilk 10’ a girmek, - Özgün, özgür düşünebilen bireyler yetiştirmek - Bireylerin derinliklerinde saklı cevherleri ortaya çıkarmak, - Sevgi, saygı ve hoşgörü tohumları ekmek
MİSYON : - Pırıl pırıl bir geleceğin mimarları olacak çocuklarımıza hak ettikleri sevgi, şefkat ve kültürü kazandırarak çağdaş ve sağlam temellere sahip bir toplum oluşturmak, -Aile katılımını, okul öncesi eğitimin kazanımlarına bütünleşmiş durumuna getirmek, - Neyi? Niçin? Nasıl? Yapması gerektiğini kavrayan bireyler yetiştirmek; - Milli ve manevi değerlere sahip çıkan, aynı zamanda modern düşünebilen dengeli bireyler yetiştirmek, - Okul öncesi eğitimin önemini ve ciddiyetini hissederek çocuklarımızı okula hazırlamak,
BAŞARILAR :
Öğretmen : 7
Rehber Öğretmen :
Öğrenci : 173
Resim Sınıfı :
Müzik Sınıfı :
Derslik : 3
BT Sınıfı : 0
Misafirhane : 0
Kütüphane : 0
Fen Labaratuarı: 0
Hazırlık Sınıfı : 0
Konferans Salonu : 0
Atölye-İşlik : 0
Spor Salonu : 0
Öğretim Şekli : İKİLİ EĞİTİM YAPILMAKTADIR.
Kantin: 0
Yemekhane : 0
Revir : 0
Bahçe : 0
Saatler : SABAH:07:30-12:20 ÖĞLE: 12:30 -17:30
Bağlantı : ADSL (1 Mbit)
Yabancı Dil :
Isınma : DOĞALGAZ İLE ISINMAKTADIR.
Lojman : LOJMANIZ BULUNMAMAKTADIR. Sayısı:0
Servis :
Ulaşım : ŞEHİR MERKEZİNDE YER ALAN MİNÜBÜS DURAĞINDAN TOKİ-İLÇE MERKEZİ MİNÜBÜS HATTINDAKİ MİNÜBÜSE BİNİLEBİLİR.MİNİBÜSLER OKULUMUZUN ÖNÜNDEN GEÇMEKTEDİR.ŞAHSİ OLARAK MALATYA-GAZİANTEP GÜZERGAHINDAN OTOGAZ DOLUM TESİSİNDEN GİRİLEREK TOKİ VE HASTANE İSTİKMETİNDEN DEVAM EDEREK ANAOKULUMUZA GELEBİLİRSİNİZ.
Yerleşim Yeri : OKULUMUZ İLÇE MERKEZİNDE YER ALMAKTADIR.OKULUMUZUN MİMAR SİNAN MAHALLESİNDE VE MİMAR SİNAN İLKOKULUNUN HEMEN YANINDA,TOKİ VE DEVLET HASTANESİ GÜZERGAHINDA YER ALMAKTADIR.
İl /İlçe Merkezine Uzaklık : İL MERKEZİNE YAKLAŞIK 6O KM UZAKLIKTATIR.İLÇE MERKEZİNE İSE 1 KM UAZAKLIKTADIR.OKULUMUZ İLÇE MERKEZİNDE YER ALMAKTADIR.
Kontenjan Bilgileri :
Sportif Etkinlikler :
Bilimsel Etkinlikler :
Proje Çalışmaları :
Yazdır :